ARAZİLERDEN ELDE EDİLEN GELİR SUSURLUK HALKINA

Balıkesir’in Susurluk Belediyesi, “Köye Dönüş” projesi kapsamında Reşadiye kırsal mahallesindeki arazileri satışa çıkardı.

ARAZİLERDEN ELDE EDİLEN GELİR SUSURLUK HALKINA

Reşadiye’de gerçekleşen köye dönüş projesi ile Reşadiyeliler tarafından satın alınan arazilerden elde edilen gelir, yine Susurluk halkı için değerlendiriliyor.

 

Belediye Başkanı Nurettin Güney, Çevre Şehircilik ve İklim Bakanlığı tarafından 26 Ocak Perşembe günü ihaleye çıkartılan Fen İşleri hizmet binası yanındaki araziyi, bizzat katılıp satın alarak Susurluk Belediyesi taşınmazlarına kazandırmış oldu.

 

Susurluk Belediye Başkanı Nurettin Güney konuyla ilgili şunları söyledi: “Susurluk halkının hakkını korumaya memleketimize değer katmaya devam edeceğiz. Bir yandan hemşerilerimize “Köye Dönüş Projesi” başlatıyoruz bir yandan da Susurluk Halkı adına Belediyemize mülkiyet kazandırıyoruz. Çünkü bugüne kadar çalmadık çaldırmayacağız! Hacizleri kaldırmış olmamız, ekonomiyi iyi yönetmemiz sonucunda tarihinde ilk defa ihalelere giren bir Susurluk Belediyesi var artık. Susurluk halkına hayırlı uğurlu olsun.”