İŞİNİZ KİM’DEN

Kahramankazan Belediyesi’nin ilçede iş arayan ve iş verenler arasında bağlantıyı sağlamak adına vatandaşların hizmetine sunduğu Kahramankazan İstihdam Merkezi faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor.

İŞİNİZ KİM’DEN

Kahramankazan Belediyesi bünyesinde ilçede iş bulmaya çalışan vatandaşların istihdamlarını kolaylaştırmak adına kurduğu Kahramankazan İstihdam Merkezi yaklaşık 4 Bin vatandaşa ekmek kapısı oldu. Geçtiğimiz günlerde yaşanan ‘Asrın Felaketi’ olarak adlandırılan depremin ardından #EvimEvindir çağrısıyla ilçeye gelen vatandaşların iş taleplerine cevap vermek adına kapsamını genişleten istihdam merkezi, İşte Kardeşlik projesini hayata geçirdi. Proje ile birlikte depremden etkilenen ve mesleklerini icra etmek isteyen vatandaşlar Kahramankazan Sanayi ve İş Adamları Derneği’nin destekleriyle çeşitli şirket ve fabrikalara yerleştirilmeye devam ediyor.

Kahramankazan’da yaşayan ve iş bulmak isteyen vatandaşlar Kahramankazan Belediyesi’nde bulunan Kahramankazan İstihdam Merkezi’ne başvuruda bulunabilirler.